سمینارهای رادیو پارسه

 

انگیزش و تاثیر آن در رفتار سازمانی کارکنان و نقش آنان در تعالی سازمانی

منابع انسانی سازمان مهمترین دارائی هر سازمان به حساب می آیند. فراز و فرود سازمانها بسیار به وضعیت کارکنان آن مربوط است. ابوالفضل قندچی دانشجوی MBA  آکادمی eLearnEver در این سمینار به این موضوع می پردازد. (اطلاعات بیشتر)

بررسی علم مدیریت به عنوان یکی از ابعاد علوم اجتماعی بررسی علم مدیریت به عنوان یکی از ابعاد علوم اجتماعی (2)

داریوش اسماعیلی دانش آموخته MBA از WWS مالزی و استاد برجسته مدیریت فناوری اطلاعات است. در این سخنرانی (قسمت دوم) وی به علم مدیریت به عنوان یکی از ابعاد علوم اجتماعی می پردازد و آن را از جوانب مختلف بررسی می کند. (اطلاعات بیشتر)

بررسی علم مدیریت به عنوان یکی از ابعاد علوم اجتماعی  بررسی علم مدیریت به عنوان یکی از ابعاد علوم اجتماعی (1)

داریوش اسماعیلی دانش آموخته MBA از WWS مالزی و استاد برجسته مدیریت فناوری اطلاعات است. در این سخنرانی (قسمت اول) وی به علم مدیریت به عنوان یکی از ابعاد علوم اجتماعی می پردازد و آن را از جوانب مختلف بررسی می کند. (اطلاعات بیشتر)

 

روانشناسی رشد با عاشورا

سلسله گفتاری احمد آکوچکیان، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه در 5 قسمت که در شبهای پایانی ماه صفر امسال در مجتمع نیایش عنوان شده است. این سخنرانی اختصاصا در اختیار رادیو پارسه می باشد و برای استفاده رایگان عموم علاقه مندان تولید شده است. لذا هرگونه استفاده تجاری از آن ممنوع می باشد. استفاده از این برنامه ها با ذکر منبع برای هرگونه فعالیت غیر تجاری آزاد می باشد.

توجه: برای دانلود فایل صوتی، بر روی آیکون جلوی هر جلسه کلیک راست کرده و گزینه Save Link As یا Save  Target را انتخاب نمائید.

جلسه اول    

جلسه دوم    

جلسه سوم 

جلسه چهارم 

جلسه پنجم 

آنالیر بحران مالی آمریکا و دلایل انتقال آن به کشورهای آسیایی  آنالیر بحران مالی آمریکا و دلایل انتقال آن به کشورهای آسیایی (2)

در این سمینار گروهی دوره MBA آقایان شاطری و علائی نژاد مشروحا به این موضوع می پردازند . اهمیت این موضوع تاثیری است که این بحران بر زندگی ما داشته است. (اطلاعات بیشتر)

آسیب شناسی رفتار سازمانی  آسیب شناسی رفتار سازمانی

آسیب شناسی رفتار سازمانی، یکی از بزرگترین پروژه های سازمانها برای بهبود جامعه انسانی سازمان به شمار می رود. فرهاد نصیری به دقت این موضوع را برای سایر دانشجویان MBA می شکافد.  (اطلاعات بیشتر)

ارتباطات سازمانی  ارتباطات سازمانی

، مهمترین نقش را در مدیریت رفتار سازمانی بر عهده دارند. امیر همتی در سخنرانی آنلاین خود برای سایر دانشجویان MBA آکادمی اینترنتی eLearnEver به تفصیل به این مضوع می پردازد (اطلاعات بیشتر)

آنالیر بحران مالی آمریکا و دلایل انتقال آن به کشورهای آسیایی آنالیر بحران مالی آمریکا و دلایل انتقال آن به کشورهای آسیایی (1)

یک سمینار گروهی است که توسط دانشجویان MBA آکادمی eLearnEver به صورت مفصل به موضوع انتقال بحران مالی آمریکا به کشورهای آسیائی می پردازد. (اطلاعات بیشتر)

تیپ های شخصیتی

تیپ های شخصیتی

دومین سمینار از مجموعه سمینارهای آنلاین دانشجویان MBA آکادمی eLearnEver که توسط سید محمد حسین تفرشی با موضوع "تیپ های شخصیتی" ارائه شده است. (اطلاعات بیشتر)

عاشورا، طرحی برای زندگی فردی و اجتماعی

سلسله گفتاری متفاوت و پژوهشگرانه از احمد آکوچکیان، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه در 5 قسمت که از 11 تا 15 محرم امسال در مجتمع نیایش عنوان شده است. این سخنرانی اختصاصا در اختیار رادیو پارسه می باشد و برای استفاده رایگان عموم علاقه مندان تولید شده است. لذا هرگونه استفاده تجاری از آن ممنوع می باشد. استفاده از این برنامه ها با ذکر منبع برای هرگونه فعالیت غیر تجاری آزاد می باشد.

توجه: برای دانلود فایل صوتی، بر روی آیکون جلوی هر جلسه کلیک راست کرده و گزینه Save Link As یا Save  Target را انتخاب نمائید.

جلسه اول    

جلسه دوم    

جلسه سوم 

جلسه چهارم

جلسه پنجم (کیفیت نامناسب ضبط)   

انگیزش و تاثیر آن در رفتار سازمانی

انگیزش و تاثیر آن در رفتار سازمانی

اولین سمینار از مجموعه سمینارهای آنلاین دانشجویان MBA آکادمی eLearnEver که توسط خانم لیلا بارانچی با موضوع " انگیزش و تاثیر آن در رفتار سازمانی" ارائه شده است. (اطلاعات بیشتر)

کارآفرینی استراتژیک (2)

قسمت دوم کارگاه آموزشی کارآفرینی استراتژیک از منظر نیازهای منطقه ای

کارآفرینی استراتژیک (1)

قسمت اول کارگاه آموزشی کارآفرینی استراتژیک از منظر نیازهای منطقه ای

 

با همکاری آکادمی مجازی ایرانیان